Wednesday, 14 August 2019 10:39

Prewedding ကို စတိုင္လ္က်က် ဓာတ္ပုံရုိက္ခ်င္သူမ်ားအတြက္

၀ါက်ြတ္ရင္ မဂၤလာေဆာင္မဲ့စံုတြဲေလးမ်ားအတြက္ လွပတဲ့ဓာတ္ပံုေလးေတြလိုအပ္မယ္လို ့ ထင္ပါတယ္။ 

Wednesday, 07 August 2019 12:14

ေတာင္တန္းေလးေတြနဲ႕ Pre wedding ရိုက္ၾကမယ္

ေတာင္တန္းေတြေပၚမွာ Pre wedding ရိုက္ၾကတာေတာ့ရွားပါတယ္။

Wednesday, 17 July 2019 10:03

ျပည္ပမွာ Pre Wedding ရုိက္မယ့္သူေတြအတြက္ထိပ္တန္း ၁၀ ေနရာ

Pre Wedding ကိုျပည္ပမွာရုိက္ဖို႕စဥ္းစားေနသူေတြ အတြက္ ၂၀၁၉ ရဲ႕ ထိပ္တန္းစာရင္း၀င္ ၁၀ ေနရာ ကိုေဖာ္ျပေပးလိုက္ပါတယ္။

 

Wednesday, 03 July 2019 10:21

Pre Wedding ႐ုိက္ဖို႔ ေနရာေရြးခ်ယ္တဲ့အခါ

Pre Wedding ႐ုိက္တဲ့အခါမွာ စံုတြဲေလးတို႔က အခ်ိန္လဲမေပးႏိုင္ဘူး

Wednesday, 15 May 2019 10:57

သဘာဝအလွအပေတြနဲ ့ေငြေဆာင္မွာ Pre Wedding ရိုက္ၾကမယ္

Pre Wedding ကို သဘာဝ အလွတရားေလးနဲ ့ ရိုက္ခ်င္တဲ ့ မဂၤလာေမာင္နွံေတြအတြက္ ေငြေဆာင္မွာ

Wednesday, 08 May 2019 10:47

ပုဂံျမိဳ ့ေဟာင္းမွာ Pre Wedding Outdoor ရိုက္ၾကမယ္

ပုဂံေျမ သည္ ေထရဝါဒ ဗုဒၶသာသနာ စတင္ထြန္းကား ျပန့္ပြားရာ ေနရာျဖစ္သည့္အေလ်ာက္

Thursday, 25 April 2019 10:47

မီးသတ္သူရဲေကာင္းရဲ႕ အားက်စရာ Pre Wedding

Pre Wedding ကိုမဂၤလာေဆာင္ေတာ့မယ့္လူတိုင္းရိုက္ၾကပါတယ္။ ဒါေပမယ့္ ဒီတစ္ခါမွာေတာ့ Pre Wedding ကို ထူးထူးျခားျခားေလးရိုက္ခဲ့တဲ့ စံုတြဲေလးအေၾကာင္းကို ေဖာ္ျပေပးလိုက္ပါတယ္။

Thursday, 11 April 2019 13:17

Pre Wedding ကို သၾကၤန္ပံုစံေလးရိုက္ခ်င္တယ္ဆိုရင္

သၾကၤန္တြင္းမွာ Pre wedding ရိုက္မယ္လုိ႔ စိတ္ကူးေနၿပီလား၊ သၾကၤန္တြင္းမွာ

Monday, 25 March 2019 09:38

Pre Wedding အတြက္ဓာတ္ပံုရိုက္တဲ့အခါ

မဂၤလာေမာင္ႏွံေလာင္းတို႔ေရ မဂၤလာပြဲေလးအတြက္ Pre Wedding ပံုေလးေတြကို ဘယ္လို Idea ေလးနဲ႔ အေကာင္းဆံုးပံုေဖာ္လိုက္မလဲလို႔

Tuesday, 05 March 2019 17:09

မဂၤလာပြဲကိုစီစဥ္ရာမွာသိထားသင့္တဲ့ အေသးစိတ္အခ်က္အလက္မ်ား

မဂၤလာပြဲအတြက္အလြယ္ကူဆံုးစီစဥ္ႏိုင္ဖို႔ ၁ႏွစ္ ေလာက္အလုိထဲကစီစဥ္စရာရွိတာေတြကို ၾကိဳစီစဥ္ထားပါေနာ္။

Page 1 of 2