Monday, 27 May 2019 13:39

ကမ္းေျခမွာ မဂၤလာပြဲ က်င္းပရန္ အတြက္ အေကာင္းဆံုးအခ်ိန္

 ကမ္းေျခမွာ မဂၤလာေဆာင္မယ္ ႔ မဂၤလာေမာင္နွံေလးေတြအတြက္ ဘယ္လို အခ်ိန္မွာ မဂၤလာပြဲက်င္းပသင္ ့တဲ ့အေၾကာင္းကိုေဖာ္ျေပးလိုက္ပါတယ္။

Monday, 20 May 2019 13:06

မဂၤလာပြဲေန ႔မွာ ေမ ့တက္တဲ ့ အခ်က္ေလးေတြ

စံုတြဲေလးတို႔ မဂၤလာပြဲေန႔မွာ ေမ့တတ္တာေလးေတြ သိထားၿပီးၿပီဆိုရင္ေတာ့ အဲဒီေန႔အတြက္ ႀကိဳတင္ျပင္ဆင္ထားေနာ္။

Wednesday, 10 April 2019 13:48

မဂၤလာပြဲစီစဥ္တဲ့အခါ စိတ္တူကိုယ္တူစံုတြဲေလးျဖစ္ေစဖို႔

မဂၤလာပြဲက်င္းပဖို႔ စီစဥ္လိုက္ခါမွ သေဘာထားခ်င္းေတြကြဲလြဲၿပီး အႏွစ္ႏွစ္အလလ ခ်စ္လာခဲ့ၾကသမွ်

Monday, 01 April 2019 09:46

မဂၤလာပြဲရက္နီးမွ ဝက္ျခံထြက္လာမွာစိတ္ပူေနရရင္

သတို႔သမီးေလာင္းေလးတို႔ စိုးရိမ္တဲ့အခ်က္ေတြထဲမွာ မဂၤလာပြဲေန႔မွာ သတို႔သမီးေလးမလွေနမွာကိုပါပဲ။

Tuesday, 26 March 2019 18:20

မဂၤလာပြဲစီစဥ္ရင္း ပိုက္ဆံမေလာက္ေတာ့တဲ့အခါ

မဂၤလာေဆာင္ပြဲတစ္ပြဲ စီစဥ္ရတာမလြယ္လွပါဘူးေနာ္။

Monday, 18 March 2019 17:24

မဂၤလာပန္းၾကဲေပးမယ့္သူကို ဘာေတြမွာထားရမလဲ

မဂၤလာပြဲထြက္က်င္းပမယ့္စံုတြဲေလးတို႔ေရ ပြဲထြက္မယ္ဆိုရင္မဂၤလာပန္းၾကဲမယ့္သူကမပါမျဖစ္ပဲမလားေနာ္။

Tuesday, 12 March 2019 10:07

မဂၤလာပြဲကို လူၾကီးလူေကာင္းဆန္ဆန္တတ္ေရာက္ႏိုင္ဖို႔

ကိုယ့္သူငယ္ခ်င္း၊ မိတ္ေဆြေတြရဲ႕တစ္သက္မွာတစ္ခါလုပ္ရတဲ့မဂၤလာပြဲကို ကိုယ္ကတက္ေရာက္ခ်ီးျမႇင့္ဖို႔အေၾကာင္းဖန္လာၿပီဆိုပါစို႔။

Monday, 11 March 2019 10:17

သတုိ႔သမီးအရံေလးတို႔ ေဆာင္ရန္ေရွာင္ရန္

ကိုယ့္မဂၤလာပြဲအတြက္ အရံေရြးခ်ယ္တဲ့အခါမွာ သတိထားရမယ့္အခ်က္ေတြ ရွိသလို အရံလုပ္ေပးမယ့္သူေတြကို

Thursday, 07 March 2019 09:57

မဂၤလာပြဲတက္ေရာက္မယ့္ လူအေရအတြက္ကိုဘယ္လိုခန႔္မွန္းမလဲ

မဂၤလာပြဲတစ္ပြဲ ျပဳလုပ္ေတာ့မယ္ဆိုရင္ တက္ေရာက္ခ်ီးျမွင့္ေပးမယ့္ ဧည့္သည္ေတြကို ဖိတ္စာေလးကမ္းၿပီးဖိတ္ၾကားတတ္ပါတယ္။

Monday, 04 March 2019 10:12

အလွဆံုးသတို႔သမီးေလးျဖစ္ေစဖို႔ အထူးဂရုစိုက္ရမယ့္အခ်က္မ်ား

သတို႔သမီးေလးတစ္ဦးအေနနဲ႔ မဂၤလာပြဲေလးစီစဥ္တဲ့အခါ ကိုယ္တိုင္ဂရုစုိက္ရမယ့္အခ်က္ေတြ အမ်ားၾကီးပါပဲ။

Page 1 of 9